Scottoiler FS365 ochrana proti korozi - 1L |

 
Registrace
 
 
 
naše nabídka e-shop Tipy a udržba motocyklu Přepravní služby

Doprava + převod ČR 119,-Kč

Doprava+dobírka ČR 119,-Kč

Při objednávce nad 3000,-Kč

doprava a platba ČR ZDARMA


Doprava+dobírka SK 235,-Kč

Doprava + převod SK 235,-Kč

Akceptujeme platební karty

Přijímáme platby kartou VISA, MasterCard, Dinners Club, Discover a JCB (pouze v kamenném obchodě).

EET evidence

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“, eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu

 

Na úvod » Scottoiler mazání řetězu » Scottoiler FS365 ochrana proti korozi - 1L

Scottoiler FS365 ochrana proti korozi - 1L

 
 
Číslo výrobku:
SO-0040
Naše cena s DPH:
350 Kč
Naše cena bez DPH:
289,24 Kč
Cena v cizí měně:
13,83 EUR
Termín dodání:
skladem
 
ks
 
 
 
 
 
 

Popis výrobku

Scottoiler FS 365 ochrana proti korozi - 1L. Není pochyb, že jedním z největších problémů pro majitele motocyklů je koroze, resp. neustálý boj proti ní. Za tímto účelem vyvinul Scottoiler účinný prostředek s názvem FS 365, který dokáže korozi účinně vzdorovat.

 

FS 365 dostal kladná hodnocení nejenom v tisku po celém světě, ale také obdržel prestižní titul „Výrobek roku“ každoročně vyhlašovaný britskými „Motorcycle News“ (MCN) 2003/2003. Klimatické podmínky ve Spojeném Království způsobují, že koroze dokáže být doslova každodenní noční můrou, a proto nároky na podobné výrobky, jako je FS 365, jsou velice vysoké. Pocta, jakou se tomuto produktu dostalo od MCN, je tedy skutečně významná.

 

  • Ochranným sprejem ošetříte díly proti korozi
  • Na ošetřených částech vytvoříte ochranný film
  • Chrání proti korozi.
  • Neutralizuje účinky posypové soli
  • Ošetřuje kovy, plasty a gumu
  • Snadné nanešení rozprašovačem.
  • Chrání 365 dní v roce
  • Obsah 1 litr

 

 

FS 365 je balen v jednolitrovém rozprašovacím spreji. Výrobek je aplikovatelný přímo na povrch (plasty, kov, uhlíková vlákna, guma, eloxované povrchy), samozřejmě kromě míst, jako jsou například brzdy. Voda, která obsahuje ochranný roztok, se rychle vypaří a na povrchu, kde byl roztok nanesen, se utvoří ochranný film. Ochranný povlak ochraňuje kov a obzvláště dobře neutralizuje soli, které jsou přes zimu nanášeny na silnice. Tato sůl působí jako hlavní zdroj koroze a překvapivě na silnicích zůstává až do léta. Koroze je samozřejmě problém, který se týká všech ročních období.

 

Po jízdě jednoduše motocykl (popř. jiný dopravní prostředek) opláchněte vodou a nastříkejte na něj FS 365. Vzhledem k tomu, že se jedná o vodní roztok, je možné, že bude při dešti částečně smyt. Opakovaná aplikace je nicméně velmi snadná.

 

Pokud použijete FS365 spolu s čistící a odmašťovací emulzí FST 52, poskytnete tak svému dvoukolému miláčkovi tu nejlepší péči!

 
 

Odeslat dotaz

Odeslat dotaz
 
 
 
 
 
 
 
 
TOPlist