Muc-Off Chain Lube dry PTFE 750ml Workshop

 
 

Muc-Off Dry P.T.F.E. Chain Lube je navržen tak, aby zvládal extrémní tlak, vynikající penetrační vlastnosti, pokročilé „suché mazivo“ vytváří čistou, trvanlivou a ochrannou voskovou vrstvu, která zabraňuje vzniku koroze řetězu, .T.F.E.  (teflon) vytváří mimořádně nízké tření, které poskytuje neuvěřitelnou efektivitu hnacího řetězu bez přilnutí nečistot

Dostupnost Běžně do 48 hod
Cena 326,45 Kč bez DPH
395 Kč / ks    
Kód produktu MUCOFF 604
Značka MUC-OFF - Anglie
Kategorie mazání a čištění řetězů
 

Jeho složení mu umožňuje:
zvládat extrémní tlaky, které jsou na dnešní řetězy soustředěny zvládat vysoké provozní teploty řetězů, aniž by se mazivo rozpadlo eliminovat ulpívání nečistot
efektivní domazávání i ne zcela čistých řetězů

Je vysoce všestranný mazací prostředek na řetězy (a nejen na ně) určený do každého počasí a pro každé roční období, který nabízí vynikající penetrační parametry.

Muc-Off pokročilé "suché složení" vytváří čistou, trvanlivou ochrannou vrstvu, která zamezuje korozi.
Přidaný P.T.F.E. má neuvěřitelně nízké povrchové tření, což zajišťuje také výbornou účinnost řetězu bez toho, aby na něm ulpívaly nečistoty.

V průběhu své práce se řetěz zahřívá.
Běžná provozní teplota motocyklových řetězů se pohybuje mezi 40-50 stupni Celsia, a proto mazivo musí mít i potřebnou tepelnou odolnost, aby optimálně zajistilo chod řetězu i mimo pracovní teplotní pásmo, zejména při teplotách vyšších, kdy řada maziv řídne a rozpadá se. Výsledkem je pak nežádoucí rozstřik maziva.

Teplotní stálost maziva souvisí s jeho dynamickou odolností, tj. schopnosti odolávat odstředivým silám, které na něho působí v souvislosti s rychlostí pohybu řetězu a působením střihových sil v důsledku vlnění řetězu poté, co jednotlivé články opouští ozubené kolo.
Nezvládnutí těchto extrémních tlaků se opět projeví jako rozstřik maziva.

UPOZORNĚNÍ:
MAZIVO OBSAHUJE UV TRACER (fluorescenční složku).
V PŘÍPADĚ DOPADU UV SLOŽKY SVĚTELNÉHO ZÁŘENÍ NA POVRCH OŠETŘENÝ MAZIVEM, SE TENTO JEVÍ JAKO MODRÝ.
NEJEDNÁ SE ANI O VADU MAZIVA, ANI MAZIVO NEOBSAHUJE MODROU BARVU.

údržba řetězů mazání řetězů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.