iPhone pouzdro na telefon original Phone Case Quad Lock®

 
Video
  • 1 z 7
 

iPhone pouzdro na telefon original Phone Case Quad Lock®, kompozitní konstrukce (TPU / PC), vnější vrstva pohlcující nárazy, kompatibilní s bezdrátovým nabíjením

Dostupnost 2-5 pracovních dní
Cena 615,70 Kč bez DPH
745 Kč / ks    
Kód produktu QLC-IPHONE
Značka Quad Lock® Austrálie
Kategorie pouzdra na telefon QUAD LOCK®
 

Pouzdro na telefon original Phone Case Quad Lock®, model Vašeho telefonu napište do poznámek v objednávce, pro mobilní telefony iPhone modely: iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro Max, iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro Max, iPhone 14 Plus, iPhone 14, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max, iPhone 13, iPhone 13 mini, iPhone SE (3. generace), iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max, iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone 11, iPhone SE (2. generace), iPhone X/Xs, iPhone XS Max, iPhone XR, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6/6s, iPhone 5/5s/SE (1.generace).

Quad Lock® je jedinečný montážní systém držáků, který propojí váš telefon s vaším aktivním životním stylem. Díky bezpečnému uchycení telefonu na řídítka jízdního kola, na motorku, na paži při běhání nebo v autě při řízení, můžete bezpečně používat telefon v běžném životě i při sportovních aktivitách a telefon používat jako sportovní tracker nebo GPS navigaci.

Pouzdra Quad Lock® Original jsou vybavena bezpečným uzamykacím mechanismem kompatibilním se všemi otočnými zámky.

OCHRANNÉ / NÁRAZUVZDORNÉDíky odolnému polykarbonátovému jádru a vnějšímu krytu TPU pohlcujícímu nárazy si můžete být jisti, že váš iPhone bude chráněn každý den. Při zakoupení "pláštěnky" Quad Lock Poncho se nemusíte bát ani špatného počasí (musí se zakoupit poncho na konkrétní telefon a konkrétní typ obalu - Original či MAG).

Díky štíhlému profilu a materiálu jemnému na dotek je ideální pro každodenní používání.

Obě pouzdra Quad Lock® (Original i MAG) jsou kompatibilní s bezdrátovým nabíjením.

Pouzdro na iPhone Quad Lock Original:

Bezpečné rozhraní Quad Lock®
Kompozitní konstrukce (TPU / PC)
Podšívka z mikrovlákna (kromě pouzder pro iPhone 5/5s/SE 1. generace)
Vnější vrstva pohlcující nárazy
Kompatibilní s bezdrátovým nabíjením
Kompatibilní s otočným zámkem Quad Lock®, držáky zámku, hlavicemi a příslušenstvím
 

Kompatibilita se zařízeními třetích stran: Kompatibilita s bezdrátovými nabíječkami třetích stran se může lišit v závislosti na zařízení a modelu nabíjení. Pouzdra Original nejsou kompatibilní s hlavicemi MAG. Quad Lock voděodolné poncho a jednotlivé držáky pro různé použití je potřeba dokoupit samostatně. Foto je pouze ilustrativní, pro jednotlivé telefony se velikost pouzdra a výřezy na fotoaparát, konektory a tlačítka liší podle modelu telefonu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: