vzduchové filtry HIFLO FILTRO

Anglický výrobce vzduchových a olejových filtrů byl založen roku 1955 a od roku 1963 dodává filtry pro japonské výrobce do prvovýroby,  což je tou nejlepší známkou a zárukou kvality za velmi přijatelné ceny. Filtry Hiflofiltro splnily jako první normy TÜV. V sortimentu firmy jsou obsaženy téměř všechny typy olejových a vzduchových filtrů pro japonské a evropské motocykly.

Pokud nevíte jaký filtr patří na Váš motocykl, zde je online osazovací tabulka , nebo nás kontaktujte, rádi Vám s výběrem poradíme.

HifloFiltro motocyklové vzduchové filtry do airboxu jsou - speciálně vyvinuty pro moderní výkonné motory jako přímá náhrada originálního filtru OEM, nevyžadují změnu nastavení karburátoru, použití filtračního média nejvyšší kvality s velmi nízkým průchodovým odporem (High-Flow)

Hiflofiltro off-road a motocross pěnové vzduchové filtry jsou - vyrobeny s použitím speciální dvouvrstvé pěny vytvořené pro maximalizaci čistícího účinku při optimálním průchodu vzduchu a dovolují používat filtry znovu a znovu bez ztráty výkonu

 

Stránka 1 z 22 - 511 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 22 - 511 položek celkem