382STR přední brzdové destičky AP-Racing

 
  • 1 z 2
 

sada obsahuje brzdové destičky pro jeden brzdový kotouč, destičky speciálně vyvinuté pro jízdu jak na běžné silnici, tak i na závodní trati, směs STR Road Racing

Dostupnost Běžně do 48 hod
Cena 867,77 Kč bez DPH
1 050 Kč / pár    
Kód produktu LMP382STR
Značka AP-Racing Anglie
Kategorie brzdové destičky APRacing
 

AP Racing uvádí na trh nové vylepšené brzdové destičky speciálně vyvinuté pro jízdu jak na běžné silnici, tak i na závodní trati! AP Racing stále usiluje o neustálý vývoj a následnou aplikaci těch nejlepších a nejbezpečnějších funkcí ve své produktové nabídce. To nyní zahrnuje vývoj a vylepšení původní intermetalické brzdové směsi SRR. Tato nová brzdová směs je součástí nové inovativní sintrové platformy, která byla vyvinuta speciálně pro kombinované použití na ulici a na závodní trati. Brzdný výkon této nové směsi, osloví jezdce využívajícího standardní brzdové systémy na vysoce výkonných motocyklech v rámci svezení na trati v rámci závodního dne, nebo v případě že je pro sportovněji založené jezdce nutný upgrade stávajícího brzdného účinku jejich motocyklu.
Tato nová brzdová směs pochází z úplně nové platformy produktů v rámci produktové řady firmy AP Racing. Nyní sportovní jezdci mohou zažít mnohem lepší brzdný účinek a kontrolu tohoto účinku díky mnohem vyšší tepelné odolnosti směsi.
Poznámka: Nové destičky STR mohou kvůli hustší struktuře materiálu potřebovat o něco delší čas na sesednutí si s brzdovými kotouči.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: