E-shop, servis a prodej náhradních dílů na prodejně nepřerušen. V případě ostatního sortimentu funguje prodejna pouze jako výdejní místo pro výdej objednávek. Děkujeme za pochopení.

Brembo 19RCS kovaná radiální brzdová pumpa s kloubovou páčkou

 
Doprava zdarma
 • 1 z 6
 

závodní brzdová pumpa s 19mm pístkem vhodná pro dva přední kotouče

Dostupnost Běžně do 48 hod
Cena 7 016,53 Kč bez DPH
8 490 Kč / ks    
Kód produktu BRM-110A26310
Značka Brembo Moto - Itálie
Kategorie radiální brzdové pumpy
 

Brembo kovaná radiální brzdová pumpa 19 RCS s kloubovou páčkou. Závodní brzdová pumpa pro dva přední kotouče s axiálními i radiálními třmeny "19 RCS"

 • Pouzdro vyrobené z kovaného hliníku
 • Přesné opracování na moderních CNC automatech s tvrdě eloxovaným povrchem
 • Průměr pístu 19mm
 • RCS (Ratio Click Systems) nastaví rozteč páky dle Vašich požadavků 18-20
 • Výklopná páčka
 • Mikrospínač brzdového světla v základním balení
 • Pro brzdové kapaliny DOT 4
 • Upevnění na řidítka průměru 22,2mm
 • Hmotnost 350g
 • Nelze použít s plovoucími třmeny
 • sestavu nádobky pro brzdovou pumpu naleznete zde

Díly pumpy jsou identické s pumpami použitými v seriálech MS v MotoGP nebo SBK a nabízejí nejvyšší možnou přesnost a spolehlivost.

Radiální brzdová pumpa Brembo RCS umožňuje jezdci si vybrat mezi silou a precizností , v závislosti na stavu vozovky a stylu jízdy . Brzdová pumpa patentovaná a odvozena přímo z MotoGP technologie, vyznačující se inovativní kontrolním systémem , díky kterému je využitelná pro potřeby i těch nejnáročnějších zákazníků . Brzdová pumpa Brembo RCS nastavuje nové standardy pro brzdové komponenty a vysoký výkon , a to nejen z hlediska technologie a stylu . Hlavním cílem bylo zpřístupnit technologii použitou v MotoGP a Superbike i pro širokou veřejnost a motocyklových nadšenců . RCS Systém se skládá z jednotky seřízení , která nastavuje vzdálenost čepu brzdové páky 18 nebo 20 mm , aby se dosáhlo dokonalé načasování brzdového systému. Při nastavení vzdálenosti čepu na 20 mm je brzdový systém citlivější a reaguje rázně , zatímco nastavení na 18 mm nabízí jezdci větší kontrolu . Změna mezi těmito dvěma nastaveními je velmi jednoduchá : stačí nastavit vzdálenost čepu brzdového válce otáčením ( o 180 stupňů) nastavovacího mechanismu (červená 18 mm a 20 mm černá). Tímto jednoduchým řešením se změní rozložení brzdné síly , aniž by se měnil brzdový systém . Píst, těsnění a tlačná tyč RCS čerpadla, jsou přesně stejné součásti , jako ty použité v MotoGP a SBK . Navíc poskytuje velmi nízké tření díky vysoké přesnosti . Páka se skládá ze dvou hlavních částí : mechanismus páky a skládací kované páky . RCS radiální pumpa je k dispozici ve dvou různých verzích : 19 a 15 Tyto čísla určují průměr pístu a definovat specifické použití pro každou verzi . 19 RCS čerpadlo musí být použity s dvojitým kotoučem s 4 - pístním třmenem , a čerpadlo 15 RCS může být instalován v systému jednoho nebo dvou kotoučů s 4 - pístním plovoucím třmenem .

katalog brzdový systém
brzdové pumpy Brembo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.