iLogger Easy systém pokročilé telemetrie a sběru jízdních dat

 
Video
  • 1 z 10
 

iLogger easy představuje novou generaci systémů telemetrie, aplikace pro Android a iOS telefony, záznam dat a analyzátor s funkcí zobrazení dat/palubní desky v reálném čase, GPS modul, propojení s AR Assistant (ARA) a QuickShifter easy a další

Dostupnost Na objednávku
Cena 9 256,20 Kč bez DPH
11 200 Kč / balení    
Kód produktu ILE-1-KIT
Značka HealTech Electronics
Kategorie iLogger Easy telemetrie a sběr jízdních dat
 
Systém pokročilé telemetrie a sběru jízdních dat. Příklady montáže naleznete v sekci soubory.
 
iLogger easy představuje novou generaci systémů telemetrie základně odlišné od ostatních systémů na trhu. Jednotka se instaluje jednoduše pod sedlo. Má velmi snadné a dostupné nastavení a používání pomocí bezplatné aplikace pro Android a iOS telefony. Pokud potřebujete připojit dodatečně více vstupů/výstupů, jednoduše připojíte kdykoliv rozšiřující modul(y). Nové funkce jsou automaticky přidávány pomocí automatických aktualizací aplikace a firmware. 
 
iLogger easy (iLE) je pokročilá jednotka pro záznam dat a analyzátor s funkcí zobrazení dat/palubní desky v reálném čase. Samotná jednotka má 5 analogových / 2 digitální kanály pro záznam (volitelný rozšiřující modul je k dispozici samostatně) a je dodávána s vysoce přesnou vysokofrekvenční anténou GPS. To zajišťuje, že bez ohledu na to, kde jezdíte na otevřených silnicích nebo závodní dráze, získáte přesné hodnoty polohy připojené k zaznamenaným datům. To může být obrovskou pomocí pro všechny jezdce s cílem zlepšit jízdu, sektory a časy na kolo bez ohledu na jezdecké dovednosti a zkušenosti. iLogger easy je vhodný i pro profesionální závodníky a závodní týmy.
 
Předchozí relace lze snadno porovnat v analyzátoru. Kromě toho může aplikace porovnávat data zaznamenaná na jiných modulech iLE, což znamená, že relace od různých jezdců jsou také srovnatelné.
 
iLE je unikátní systém pro sběr dat a telemetrický systém na trhu, který lze konfigurovat a spravovat bezdrátově na zařízeních Android/iOS. Rychle a snadno změňte nastavení klepnutím prstem. Stáhněte si zaznamenaná data okamžitě, přímo po jízdě. Přes Wi-Fi to trvá jen několik sekund.
 
Funkce
Sběr dat, údaje ze snímačů jsou zaznamenávány do velkokapacitní paměti v modulu. Není tedy nutné neustálé připojení k vašemu chytrému zařízení. Zaznamenaná data se následně přes WiFi přenesou do chytrého zařízení k analýze.
 
Dalším fyzickým prvkem systému je vysoce přesný, vysokofrekvenční GPS přijímač využívající externí anténu. GPS souřadnice a údaje o rychlosti jsou sloučeny do zaznamenaného datového toku, což znamená, že během analýzy získáte kompletní záznam o stavu v každé fázi okruhu. Modul může zaznamenat pět (5) analogových 0-5V kanálů (např. poloha plynu, rychlostní stupeň atd.) a dva signály RPM (puls) (např. otáčky motoru, otáčky kol atd.). K dispozici je také volitelný rozšiřující port, pokud chcete zachytit více zdrojů dat. K dispozici je také konfigurovatelný výstup; přes tento port se ovládá například LED displej na palubní desce.
 
iLE lze použít s jakýmikoli jinými produkty HealTech, jako je AR Assistant (ARA) a QuickShifter easy (iQSE), další běžně používané závodní produkty.
 
Analyzátor dat
Analyzátor je integrován do aplikace iLE (dostupné pro Android/iOS), takže jedna aplikace nabízí všechny funkce. Zaznamenaná data lze zobrazit v analyzátoru jako graf/graf, vykreslit proti uplynulému času nebo ujeté vzdálenosti. K dispozici je také zobrazení mapy, které zobrazuje všechna data přesně na základě záznamů GPS. Aplikace může také vypočítat přesné časy kol; zásadní funkce pro aplikace s uzavřeným kurzem. Předchozí relace lze snadno porovnat v analyzátoru. Kromě toho může aplikace porovnávat data zaznamenaná na jiných modulech iLE, což znamená, že relace od různých jezdců jsou také srovnatelné. Žádné další hádky, nyní je tu solidní důkaz o tom, kdo byl nejrychlejší v tomto dni na tréninku/tratě!
 
Funkce Dashboard
Aplikace iLE nabízí také funkci Dashboard. Použijte svůj telefon jako displej v reálném čase. V tomto případě je vyžadováno trvalé spojení mezi jednotkou iLE a zařízením. Můžete si vybrat z několika uspořádání a designů palubní desky, které nejlépe vyhovují vašemu stylu jízdy. V současné době je k dispozici profesionální vzhled časovače kola, zaměřený na otáčkoměr a na ukazatel řazení. Připravuje se také skin speciálně navržený pro drag závodníky!
 
Hlavní vlastnosti
Velikost:  79 mm x 43 mm x 20 mm
Hmotnost:  95 g
 
Obsah balení
iLE je dodávaný jako kompletní kit včetně:
  • iLE modul
  • GPS anténa
  • univerzální montážní kabeláž
  • propojovací kabeláž pro snadné propojení s iQSE

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: